• 4 ноу-хау найдено

 • порошок чорної смородини

  Обновлено: 2019.06.05

  Харчові добавки: порошок чорної смородини

  Дослідження підтверджують, що головна тенденція на світовому продовольчому ринку нині - популярність здорових продуктів, наприклад, додавання інгредієнтів, які відомі як збагачувальні добавки. Ці тенденції актуальні й в Україні.

  Фірма «Агроснаб» пропонує порошок яблучний, чорної смородини, груші, гарбузове та конопляне борошно власного виробництва. Ці харчові добавки мають високі фізико-хімічні показники, харчову та енергетичну цінність. Після вивчення впливу цих збагачувальних добавок, булорекомендовано використовувати їх у поєднанні з різними видами сировини. Також нами встановлені оптимальні умови технології виробництва продуктів і їхнього зберігання, які були б найкращими для збереження у них вітамінів й інших цінних складових.

  Ми пропонуємо порошок чорної смородини (ягідна клітковина) як збагачувальну добавку, а також як інгредієнт для вітамінізації виробів. Порошок чорної смородини має широкий спектр використання: в кондитерській галузі (печиво, еклери, бісквіти, кондитерські начинки, джеми, цукерки, батончики, як посипка і декор для десертів тощо), а також у виробництві хлібобулочної продукції. Часто ягідну клітковину використовують у виробництві напоїв, під час приготування йогуртів, молочних десертів та морозива. Оскільки порошок чорної смородини має антиоксидантні властивості, то його використовують для приготування біологічно активних добавок.

  Основні переваги застосування порошку чорної смородини - те, що він є натуральним продуктом без Е-коду, не містить інгредієнтів із генно-модифікованих джерел, збагачує продукти харчування вітаміном С і баластними речовинами, має приємний смак і запах, водо- і жирозв’язувальні властивості, стабілізує консистенцію продукту. Завдяки високому вмісту баластних речовин порошок чорної смородини ми також рекомендуємо використовувати для виробництва діабетичних, дієтичних продуктів.

  Сподіваємося, що ці збагачувальні добавки дадуть змогу виробляти цікаву та корисну продукцію, яка неодмінно матиме попит у споживачів, а виробнику забезпечить прибуток.

  Вадим Омецинський,

  заступник директора ТОВ «Агроснаб», (ТМ «Фільварок»)

  050 387 58 58

  ООО "Агроснаб".
  044 400 12 55. 099 373 00 69. 050 387 58 58написать письмо
 • борошно рисове для фарша

  Обновлено: 2014.12.11

  Борошно, якого потребує фарш

  Кожен виробник м’ясної та м'ясопереробної галузі намагається оптимізувати виробничий процес, максимально використавши сировину та переробивши усі її компоненти. Певною мірою кількість і якість м'ясного виробу залежить від фізико-хімічних властивостей складових сировини, їхньої здатності до міжмолекулярної взаємодії, а також від утримування білковими речовинами вологи в процесі холодної обробки м'яса і під час подальшого термічного впливу. Щоб зменшити кількість небажаної вологи в м’ясі та посилити зв'язок між її компонентами, наша  компанія пропонує спеціальну добавку – рисове борошно.

  Цей інгредієнт - хороший загусник, адже є безклейковинною крохмалевмісною сировиною. При додаванні рисового борошна до м’яса відбувається клейстеризація полісахаридів (амілопектину і амілози), які при взаємодії з іншими компонентами утримують вологу, утворюючи колоїдну дисперсію. При цьому полісахариди рисового борошна взаємодіють з білковими молекулами м'ясної сировини, що поліпшує структуру м’яса і полегшує його формування (наприклад, при виробництві м’ясних напівфабрикатів і ковбасних виробів).

  Рисове борошно як загусник і стабілізатор за кордоном широко застосовують у м'ясопереробній промисловості. Ця добавка не лише замінює нативний і хімічно модифікований крохмаль, концентрати та ізоляти соєвих білків і їхні модифіковані препарати, а й збільшує вихід готових виробів, скорочує термовитрати. При цьому вона не впливає на вміст білка у кінцевому продукті та надає кінцевій продукції приємнішого смаку і привабливішого вигляду.

  Вадим ОМЕЦИНСЬКИЙ,

                                                                       

                                                                          050 387 58 58          « Агроснаб » ООО

  www.agrosnab-kiev.zakupka.com

  ООО "Агроснаб".
  044 400 12 55. 099 373 00 69. 050 387 58 58написать письмо
 • мука рисовая применение при производстве изделий переработки рыбопродуктов.

  Обновлено: 2014.12.11

  РИСОВАЯ МУКА   ПРИМЕНЕНИЕ  ПРИ  ПРОИЗВОДСТВЕ  ИЗДЕЛИЙ   ПЕРЕРАБОТКИ   РЫБОПРОДУКТОВ.

        В СЛУЧАЕ, КОГДА ВЫСОКОЕ СОДЕРЖАНИЕ СВОБОДНОЙ ВЛАГИ В РЫБНЫХ ИЗДЕЛИЯХ НЕЖЕЛАТЕЛЬНО И ТРЕБУЕТСЯ УСИЛИТЬ СВЯЗЬ МЕЖДУ ЕГО КОМПОНЕНТАМИ,  МЫ ПРЕДЛАГАЕМ В РЫБНОЕ СЫРЬЕ ВВОДИТЬ ДОБАВКУ – РИСОВУЮ МУКУ. ЭТО АКТУАЛЬНО ПРИ ПРОИЗВОДСТВЕ РЫБНЫХ КОНСЕРВОВ, РЫБНЫХ ПАШТЕТОВ, РЫБНЫХ СОСИСОК, СЕЛЕДОЧНОГО МАСЛА. ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ПРИМЕНЯТЬ РИСОВУЮ МУКУ ПРИ ПАНИРОВКЕ РЫБНЫХ ПОЛУФАБРИКАТОВ.

          ТАК, НАПРИМЕР, ПРИ ИЗГОТОВЛЕНИИ РЫБНЫХ СОСИСОК, ПАШТЕТОВ, КОТЛЕТ И Т.Д.  ГЛАВНАЯ ЗАДАЧА – СОЗДАНИЕ ОПРЕДЕЛЕННОЙ КОНСИНСТЕНЦИИ, ОТВЕЧАЮЩЕЙ ЗАДАННЫМ ОРГАНОЛЕПТИЧЕСКИМ ТРЕБОВАНИЯМ. В СВЯЗИ С ЭТИМ, МУКУ РИСОВУЮ МОЖНО ИСПОЛЬЗОВАТЬ НЕ ТОЛЬКО ДЛЯ ЗАМЕНЫ РЫБНОГО СЫРЬЯ В РЕЦЕПТУРЕ, НО И  ГЛАВНЫМ ОБРАЗОМ ДЛЯ ПОЛУЧЕНИЯ НЕОБХОДИМОЙ КОНСИНСТЕНЦИИ. ПОТОМУ ЧТО РИСОВАЯ МУКА ОБЛАДАЕТ ВЫСОКИМИ И СТАБИЛЬНЫМИ ФУНКЦИОНАЛЬНЫМИ СВОЙСТВАМИ ( ВЛАГОУДЕРЖИВАЮЩИМИ, ЖИРОУДЕРЖИВАЮЩИМИ, ГЕЛЕОБРАЗУЮЩИМИ, ПОСОБНОСТЯМИ).

        РЕКОМЕНДУЕМАЯ ГИДРОТАЦИЯ МУКИ РИСОВОЙ:

  ·        ПРИ ПРОИЗВОДСТВЕ РЫБНЫХ СОСИСОК, КОТЛЕТ  - 1:4

  ·        ПРИ ПРОИЗВОДСТВЕ ГОМОГЕНИЗИРОВАННЫХ РЫБНЫХ КОНСЕРВОВ  - 1:6.      

   

           Омецинский Вадим                

            050 387 58 58,   095 546 71 62      .

         e-mail: v.ometsinski@gmail.com

                 skype:  ometsinski                       

   

  ООО "Агроснаб".
  044 400 12 55. 099 373 00 69. 050 387 58 58написать письмо
 • мука рисовая-применение в молочной промышленности.

  Обновлено: 2013.10.21

  МУКА РИСОВАЯ – ПРИМЕНЕНИЕ  В  МОЛОЧНОЙ ПРОМЫШЛЕННОСТИ.

          

  Рисовая мука является эффективным загустителем, предотвращающим расслоение после замешивания в сырье и применяется как нативный крахмал в тех продуктах, в которых содержится излишнее количество воды и ее необходимо связать, чтобы сохранить структуру и консистенцию продукта. Рисовая мука вносится на стадии приготовления дисперсной системы при интенсивном перемешивании. Рисовая мука не содержит  растительные белки -глютенины и является диетическим продуктом.

          Рисовая мука может быть использована при производстве молочных продуктов как натуральный заменитель модифицированного крахмала и других загустителей, участвующих в формировании структуры продукта. Цена рисовой муки значительно ниже цены модифицированного крахмала. Рисовая мука не имеет ограничений по предельно-допустимой концентрации ( ПДК ) или ЛД50, так как является абсолютно натуральным продуктом, не прошедшем никакой химической обработки. При применении рисовой муки объем конечного продукта возрастает. При этом в общей структуре конечного продукта не возникает крахмалистого привкуса и не происходит изменения вкуса других компонентов. Рисовая мука обладает высокой влагосвязывающей способностью и может быть применена как натуральный загуститель и стабилизатор при производстве сыра твердых и мягких сортов, плавленых сыров, вареной сгущенки и йогуртов. Возможно применение рисовой муки и как загуститель для мороженого. Ведутся экспериментальные работы по использованию рисовой муки в производстве искусственного молока. Список направлений по применению рисовой муки в молочной промышленности постоянно расширяется.

  Омецинский Вадим. 050 387 58 58

  ООО "Агроснаб".
  044 400 12 55. 099 373 00 69. 050 387 58 58написать письмо